Kedves Gyerekek!

Értesítjük Önöket, hogy

2021. 05.10. naptól

a Hajdú-Bihar Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Hajdúszoboszlói Tagintézmény és Nádudvari Telephelye  újra személyesen fogadja a gyermekeket.

Szakembereink a megfelelő járványügyi előírások betartása mellett személyes jelenlétet igénylő egyéni vizsgálatokat, fejlesztő foglalkozásokat és terápiákat tartanak.

Kérjük, hogy gyermeküket csak az ajtóig kísérjék!

Az intézménybe a szülők csak előzetes egyeztetést követően léphetnek be!

(pl.: szakértői vizsgálat, korai fejlesztés, konzultáció).

A koronavírus járvány terjedésének megakadályozása érdekében a személyes találkozások alkalmával az alábbi óvintézkedéseket szíveskedjenek betartani:

• Egymás egészségének megóvása és biztonsága érdekében intézményünkben KÖTELEZŐ a maszk viselése, a száj és az orr eltakarása.
  • Megérkezéskor a fertőtlenítő ponton kézfertőtlenítő folyadék használata, hőmérséklet ellenőrzése kötelező.
  • Amennyiben lehetséges a 1,5 méteres védőtávolságot tartani szíveskedjenek.

Kedves Gyerekek!  Már nagyon várunk Titeket!

Jó egészséget kívánunk, köszönjük segítő együttműködésüket.

Az alábbi elérhetőségeinken állunk rendelkezésükre:

Hajdúszoboszló: +36/52- 359-827, +36/52- 494-995,

Nádudvar:           +36/30- 448-1593

Hajdúszoboszló, 2021.05.05.

+36/20- 234-9152

Tisztelt Szülők!

Az Emberi erőforrások minisztere 21/2021. (IV.16) EMMI határozatának 9. pontja értelmében veszélyhelyzeti intézkedéseknek megfelelően a

Hajdú-Bihar Megye Pedagógiai Szakszolgálat Hajdúszoboszlói Tagintézménye

2021. május 10. napjáig

folytatja a digitális ellátást a szakszolgálati alapfeladatok tekintetében.

A szakszolgálatunknál személyes találkozásra eddig az időpontig nincs lehetőség.

Jó egészséget kívánok!

Hajdúszoboszló, 2021. április 16.

Garainé Tóth Éva igazgató

Kedves Gyerekek!

A Hajdú-Bihar Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Hajdúszoboszlói Tagintézménye

a koronavírus járvány 3. hullámának terjedése miatt, a súlyos járványügyi helyzetre való tekintettel,

a gyermekek és a családok, a szakszolgálatnál dolgozó szakemberek egészségének megóvása érdekében

2021.03. 08. napjától 2021. 04. 07. napjáig

a személyes jelenlétet igénylő szakszolgálati feladatellátást

(vizsgálat, terápia, tanácsadás, fejlesztő foglalkozás) szünetelteti.

A szakszolgálatunk további intézkedésig kizárólag digitális, online eszközökkel folytatja tevékenységét:

- gyógypedagógiai tanácsadás, korai fejlesztés

- nevelési tanácsadás

- logopédiai ellátás

- gyógytestnevelés

- iskola-óvodapszichológia

- kiemelten tehetséges gyermekek/tanulók gondozása alapfeladatokra vonatkozóan.

A Szakértői bizottsági tevékenység ellátása határozatlan ideig szünetel, kötelező felülvizsgálatokat dokumentumelemzéssel végezzük.

Kérem, hogy felmerülő kérdés esetén a +36-20-234-9152 telefonszámon nyugodtan keressenek minket.

Készséggel állunk rendelkezésükre.

Jó egészséget kívánok!

Hajdúszoboszló, 2021.03.08.

Hajdú- Bihar Megyei Pedagógiai Szakszolgálat