Tükör Tábor 2019

Lászlóné Lelesz Ildikó és Nagy Angéla kolleganőkkel vágtunk neki a Tükör-tábor megvalósításához. Több napi szervezés, előkészület, gyűjtőmunka előzte meg ezt a három napot. A tábor programjait sikerült maradéktalanul megvalósítanunk, köszönhető ez a remek időjárásnak is. A gyerekek és a szülők nagy örömmel fogadták ezt a lehetőséget, kíváncsian és izgatottan várták a programokat. Az iskola vezetése minden támogatást megadott nekünk.

A tábor a visszajelzések alapján elérte célját, sikerült felejthetetlen élményekkel gazdagítani a résztvevő tanulókat. A szülők az elégedettségi kérdőív alapján nagyra értékelték ezt a lehetőséget, mind a szervezéssel, mind az alkalmazott módszerekkel, illetve a tábori megvalósítókkal is nagymértékben elégedettek voltak.

Tükör Tábor 2020

Lászlóné Lelesz Ildikó és Nagy Angéla kolleganőkkel vágtunk neki immár 2. alkalommal a Tükör-tábor megvalósításához. Több napi szervezés, előkészület, gyűjtőmunka előzte meg ezt a három napot. Ez alkalommal Hercegkútra sikerült ellátogatnunk. A tábor programjait sikerült maradéktalanul megvalósítanunk, köszönhető ez a jó szervezésnek.  Hétfőn ismerkedési játékokat játszottunk, kézműveskedtünk. A kezdeti rossz idő után, kisütött a nap, így túrázásra is lehetőségünk nyílt. Szerdai napot Sárospatakon töltöttük, ahol megtekintettük a várat, és kipróbálták a gyerekek a történelmi játszóteret. A gyerekek és a szülők nagy örömmel fogadták ezt a lehetőséget, kíváncsian és izgatottan várták a programokat. Az iskola vezetése minden támogatást megadott nekünk.